Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz tcp #7 üzenetére

    Én arra céloztam, hogy a magáncégeknek ez nem érdeke. Vagy te el tudod képzelni, hogy a UPC, Digi, T-Com és a többi majd egyesül, vagy nem egymás ellen mennek, hogy az egyik DOCSIS2, a másik FTTH, a harmadik mittudomén és mindegyiknek vannak előnyei és hátrányai. Az egyik faluban jó, a másik panelházban...stb

    A másik meg, hogy amíg nem állítják elő és nem tesztelik a gyakorlatban, addig mi alapján állapítják meg, hogy melyik a jobb technológia?

    A marketinget kéne megszüntetni, hogy végre valós információt kapjanak az emberek a rendelkezésre álló technológiákról, ne az nyerjen, akinek jobb a kampánya, de amúgy lehet, hogy szarabb terméket kínál. Esetleg olcsóbb, de hosszútávon kifizetődőbb a drágább, vagy ilyesmi. Majd az EU önhatalmúlag eldönti, aztán csak nehézségek árán lehet átállni?

    Például én már attól kezdve, hogy a telefonok képesek voltak a PC-vel kapcsolatot létrehozni egységesítettem volna az USB-t, az ilyen-olyan csatlakozók helyett. Ilyen szempontból nem rossz a kezdeményezés, de ez nem húzható rá minden termékre és szolgáltatásra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák