Új hozzászólás Aktív témák

  • Diabolis

    tag

    Nem leszek népszerű, de nem is célom. VÉLEMÉNYem (nem szentírás) következik:

    - Aki nagyon csóró, vagy mind a két szülő elvesztette a munkáját a covid miatt, annak bizony 3-4-5k forint könnyítés is könnyítés. Nem, nem váltja meg a világot. De esetleg adott hónapban nem a netet kell kifizetni, mert hűség van rá, hanem vehet a gyereknek egy cipőt. VAgy ajándékot karácsonyra. Kevés szervezetet rühellek annyira mint a mostani kormányt, de ezt az intézkedést speciel nem tartom marhaságnak. Természetesen ha normálisan oldják meg (például az állam kifizeti a cégeknek).
    - Aki gazdag annak ne legyen ingyen. Miért? Addig amíg százezrek sípolnak az országban, hogy itt nem lehet megélni, nekem másfél munkahelyem van, de lehetne még egy. Nincsenek is napi szintű anyagi gondjaim. Miért kellene engem kizárni egy olyan lehetőségből, ami a nincspénzemkajáradecigiretelik típusú embereknek jár? Miért adózzon többet az, aki többet dolgozik, vagy többet tanult, és most jól keres? Mind a két állásom be van jelentve, adózok utánuk, nekem is járjon már az, ami a farokverőknek.

    Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

Új hozzászólás Aktív témák