Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Gyuri27 #38 üzenetére

    Nem tudom máshogy értelmezni a hozzászólásod sajnos, csak úgy, hogy igazából sosem láttál még (szoftver)fejlesztést közelről. Azért egy ilyen méretű és komplexitású szoftvert "kitesztelni" lehetetlen. Eleve ezerféle hardveren futhat, a komponensek (és velük a driverek) szinte végtelen kombinációja a fejlesztői erőforrásokkal nem tesztelhető. Erre lenne amúgy jó az Insider preview, de az sem ad 100%-os biztonságot.
    Ha körülnézel a piacon, akkor még az olyan szoftverek sem futnak hiba nélkül, mint egy iOS, aminek kb 5 fix hardvert kell támogatni az életciklusa alatt.

    Pano: Home alatt egy hónappal lehet talán eltolni (nekem Pro van, abban egy hónap)? Azért az is elég kell legyen, hogy ilyenek kiderüljenek.
    Nekem az a problémám ezekkel a frissítésekkel, hogy a mai napig szigorúan lineáris az egész (ha kijön sorban x, y és z frissítés, amit te nem tettél fel, vagy egy friss telepítésen nincs egyik sem, akkor nem elég csak z-t feltenni, hanem végig kell lépkedni sorban az összeset). Illetve hogy fél napokat képes elszüttyögni egy átlagos gépen egy nyomorult minor update is. Ez például hiányzik nagyon Linux után, hogy 15 perc alatt egy komplett, több gigás rendszerfrissítés lefutott, itt meg még egy sima monthly update is tovább tart (és kötelező újraindítást von magával).

    (#41) Gyuri27: Amikor 3 iphone kigyullad, akkor is ezer cikk születik róla, hogy katasztrófa és mekkora szemét a gyártó. Erről szól manapság a hírközlés, hogy clickbait címekkel kell behúzni az olvasókat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák