Új hozzászólás Aktív témák

  • Bozek

    nagyúr

    válasz st3v3np3t3r #31 üzenetére

    "jelenleg 4 hivatalos viszonteladó van"
    Szerintem a Sony Központi Szalon eléggé hivatalos forgalmazó, ott 239 ezer Ft. :)

    "nem hivatalos viszont eladói kínálatban(gyártói vagy bolti garis)"
    Általában bolti garis (amit ott javítanak a nem feltétlenül hozzáértő emberek), amiről még azt sem tudhatod, hogy honnan lett beszerezve. Nekem volt ilyen telefonom, az első bekapcsolás után törölhettem a kínai alkalmazásokat... Plusz az általam kibontott telefonban volt egy budapesti utca lefotózva. Éljen...

    "igen nagy az árrés a készülék árában...80ezer"
    Ajánlom elolvasni ezt a cikket.

    "mivel ugye eleve korlátozott a készülék használata"
    Miben korlátozott? Hogy nem tudsz bootloader-t nyitni? Az emberek 90%-a nem is akar. Azt remélem tudod, hogy például a Sony esetében a bootloader nyitása bizonyos funkciók elvesztésével jár, mivel elszállnak a DRM kulcsok is. Akkor az nem számít korlátozott használatnak?

    "a készülék árengedmény csak átverés...mert 2 év alatt ugyan úgy visszaszedi a szolgáltató az előfizu díjba csomagolva"
    Hol? A Telekomnál nem tudom, de a Vodafonenál ugyanannyiba kerül az előfizetés akkor is, ha nem veszel készüléket. Innentől fogva felesleges idehozni, hogy mennyi az előfizetési díj.

    "ami mobilisan értelmes lenne:
    előfizetői szerződésben:
    -korlátlan mobilnet(hisz a szolgáltató eleve általánydíjba bérli a netet,tehát már az adaforgalmi korlátozás sem fer)
    -korlátlan beszélgetés(a szolgáltató sem a felhasznált percek után fizet
    "
    Azt kihagytad, hogy mindezt ingyen, mert minek is fizess érte. Egyébként van ilyen csomag, csak nem olcsó, legalábbis a magyarországi fizetésekhez mérten.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák