Új hozzászólás Aktív témák

  • ujoimro

    tag

    válasz attila9988 #27 üzenetére

    használatra való, nem archiválásra. Ha az 500gb -os merevlemezben rávágódik a fej a lemezre mert épp olyan napja van,

    1) a harddiskben egy csomó adatvédelmi kütyü van, ami meg tudja jósolni mikor megy tönkre. ezeket akár paranoidra is lehet hangolni

    2) létezik szoftver xor (raid) védelem a BIOSból is! zéró telepítés (főleg az 1200-dvd-s gyűjteménynél ajánlom)

    3) egy hardisk várható élettartama 10 év, szenben a dvd 5 évével

    4) ha lejár egy harddisk várható élettartama (vagy közel a vég) akkor veszel egy másikat és átmásolod bitenként. csinálj 1200 dvd-ről másolatot 10 évente! az minden másnap egy dvd biztonsági mentése.

    5) a hardisk-et sok helyen használják archiválásra is. de ha nagyon paranoid vagy, még mindig ott a terabájtos (szalag) TAPE.

    Nem nagyon hiszem hogy több 100 oldalas regényeket

    én már több könyvet is elolvastam (igaz a többségüket megbántam, ezek főleg szépirodalmi alkotások voltak)

    Ha lenne választék, és nem lenne drm,

    a világ trendből kifutóban van a drm. és az iTuneson 6 000 000 ( hat millió !) zeneszám vásárolható meg ( nagy harcok árán ) egyszégáron. mutass nekem egy klasszikus cd-s áruházat ahol ekkora a választék

Új hozzászólás Aktív témák