Új hozzászólás Aktív témák

  • FTeR

    addikt

    válasz radírfej #5 üzenetére

    de jó neked, én egyiket sem szeretem. mindegyikkel van bajom, így mindig azt használom amivel épp a legkevesebb gondom van (vagy a hibái ellenére a legtöbb igényemet szolgálja ki).

    //
    "a Firefox nyitott rendszer, nyilvános hibákkal és javításokkal, az Explorer nem"
    ez az első számú dolog, amit a nyílt források és a biztonsági kockázat kapcsán fel szoktak hozni.
    a hasonlatnak kb annyi értelme van, mint a kövnek: olyan az ie vs fx mint szárazföld vs. tenger. még jó, h a tengerbe többen fulladnak bele, hiszen víz.
    a rés attól még nem lesz biztonsági kockázat, h létezik. azzá csak akkor válik, ha felfedezik.

    "abból, hogy az Egyesült Államokban több fogat gyógyítanak a fogorvosok, mint Afrikában, nem következik az, hogy Amerikában több rossz fog van. [...]"
    egyrészt az említett "elemzés" súlyozottan hasonlított össze, másrészt mint általában a párhuzamok ez is idétlen, mivel a fogfájást egyből észleljük és az afrika dolog csak azon mlik, h van-e lehetőség az orvoslásra.
    itt jutunk el oda, h mennyire iparkodnak a javításokkal. az egy éves nyilvánvalóan a ló másik oldala. mint már soxor felhoztam, statisztikailag jobban jár mindenki, ha javítások egy fix időpontban jellenek meg, amire mindenki felkészülhet, mivel nem az számít, h milyen hamar jelenik meg a javítás, hanem az, h milyen hamar kerül fel a gépekre. majdnem az összes kártevő a javítás megjelenése után indul hódító útjára, mivel a hotfix visszafejtésével lehet a leghatékonyabban megtalálni a rést. (jó példa erre a hírhedté vált blaster is. nem elég, h már előtte is megvolt rá a javítás, még évekkel utána is szenvedtek tőle az emberek. ha jól rémlik egész addig, míg az sp2-es xp-k el nem terjedtek)

Új hozzászólás Aktív témák