Hirdetés

2018. november 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) Krugszvele

Krugszvele
(fanatikus tag)

A magyar nyugdíjából három napig bírna játszani, viszont mivel egyetlen iphone részleteit is két évig nyögné, nem ez lenne a legnagyobb baja :D

(#2) TomMusic

TomMusic
(senior tag)

Fiatalság bolondság. Oh wait.. :D

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#3) persil

persil
(PH! kedvence)

Én meg szívom a fogam, mert 1700 forint egy 3 másodperces munkaalkalmassági tüdőszűrés :D

The only good human.. is a dead human!

(#4) Youri

Youri
(PH! kedvence)

Nem minden nagyvárosban életbiztosítás ilyennel járni

RTX ON

(#5) bambano

bambano
(Jómunkásember)

király a kisöreg :)

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#6) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Vegulis ha van penze ra, jobb mintha pialna.

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 specs: tde.fun

(#7) Televan

Televan
(PH! kedvence)

Aki ennyire megszállott annál már valami baj van odafönt. Ez már túl van egy bizonyos határon.

RTX2060 or Navi10??? Majd a jövő eldönti!!!

(#8) somogyib

somogyib
(őstag)
LOGOUT blog

Ügyes az öreg, a tartókonzol nagyon állat lett. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Busterftw

Busterftw
(fanatikus tag)

Nem ertem mi kerulne bekerulesi koltsegen (11 telefon + keret + akku packok) kivul ez havi 1200 dollarba az oregnek.

Tolteni az akkukat napi szinten biztos nem. Internet elofizetes eleg 2-3 mobilra es az megosztani.
Max ha brutal microtranzakciok vannak a jatekban.

[ Szerkesztve ]

i5 7600K - Asus Rog Strix 1080 - 32GB DDR4

(#10) somogyib válasza Busterftw (#9) üzenetére

somogyib
(őstag)
LOGOUT blog

Angol oldalon ezt írják: "He spends $1,290 a month to add phones to his collection and add lures to pokéstops, among other in-app upgrades."
(a lures to pokéstops nekem kicsit homályos, hogy mi lehet :) )

(#11) feri1014 válasza somogyib (#10) üzenetére

feri1014
(senior tag)

Játékban megvehető cucc. Szóval így már reális az összeg, ha önti a pénzt a Pokemon Go-ba.

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 PRO

(#12) T_chris válasza somogyib (#10) üzenetére

T_chris
(PH! addikt)

Olyan max 200Ft/db idehaza a Lure modul. (100 játékpénz 1db, vagy 680 8db. De csomagtól függően az egyik véglet 100 játékpénz 200Ft, a másik pedig 14500 pokecoin 36990Ft)
A játékban ugye egyrészt el kell kapni a pokemonokat, másrészt séta közben találsz pokestopot a kiemelt helyeken amit x időnként megpörgethetsz, és ajándékot kapsz. Na ezeket lehet 30 percre felturbözni a lure modullal, hogy ott jelenjenek meg pokemonok. Plusz az itt megjelent pokemonok között vannak nem a környékre jellemzőek, így be lehet gyűjteni olyat is amit amúgy nem lehetne.

Legyen mindegyikre merőleges.

(#13) somogyib válasza T_chris (#12) üzenetére

somogyib
(őstag)
LOGOUT blog

Te aztán képben vagy a témában. :D
Amikor elindult az őrület én is szórakoztam vele, kb. egy óráig, de ilyen mélyen nem merültem bele.

(#14) VIC20

VIC20
(őstag)

Vén hülye.

(#15) nubreed

nubreed
(PH! addikt)

Idióta az öreg szerintem, de hát kinek mi a véleménye ugye.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.