2018. május 23., szerda

Gyorskeresés

(#1) t72killer

t72killer
(PH! félisten)
LOGOUT blog

"Vida Ildikó" - LoL, ez még mindíg ki van tiltva USA-ból korrupció miatt, nem?

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#2) cuebler

cuebler
(senior tag)

lehet szidni a picipuha szoftvert, de az tény, hogy példás szigorral jár el, mintegy irányt mutatva az utódoknak is. jogos érdekük, hogy a nevük még csak érintőlegesen se merüljön fel kormányzati korrupció gyanújánál...

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#3) myckie2

myckie2
(senior tag)

Kíváncsi leszek, hogy a Xerox ügyben történni fog-e valami. :D

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#4) UnSkilleD válasza myckie2 (#3) üzenetére

UnSkilleD
(senior tag)

hát kétséges, hallgat mindenki mint szar a fűben

lost in translation

(#5) oriic válasza myckie2 (#3) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Talan majd par ev mulva. Elegge pofatlan ugy amugy. :D

Live-Die-Respawn

(#6) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Szeretnék gratulálni Magyarországnak, ahol a legnagyobb adócsaló a NAV. Teljesen lejáratja a kormány ezt az intézményt, úgy fog járni, mint az ÁSZ: kiröhögik, tojnak a bírságolásukra. Hozzáteszem, jogosan! Utána a bíróságok jönnek és kész az anarchia. (Sajnos ez a három szerv nem független.)

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#7) beef

beef
(fanatikus tag)

Aki látott már bármilyen magyarországi közbeszerzést, az nem fog csodálkozni ezen. Ez nem egy kivételes eset. Sajnos.

(#8) leslieke válasza beef (#7) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

:K Mindegyikben van trükközés.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9) Kékes525

Kékes525
(PH! félisten)

Fejétől büdösödik a hal.

A topik műfaja nem teszi lehetővé az alapos, részletes, mindenre kiterjedő hozzászólásokat, így hozzászólásom tartalmazhat félreérthető részeket is.

(#10) jonnyjoker01 válasza Kékes525 (#9) üzenetére

jonnyjoker01
(PH! kedvence)

Ez a hsz + aláírás tökéletes :C

Üdv. Johnny

(#11) strogov válasza cuebler (#2) üzenetére

strogov
(tag)

"jogos érdekük, hogy a nevük még csak érintőlegesen se merüljön fel kormányzati korrupció gyanújánál..."

Miután évtizedekig a nevük összeforrt vele, most hirtelen büdös lett nekik. Számtalan közbeszerzést írtak ki úgy, hogy csak MS felelt meg (nem csak win/office esetében). Mindennek oka van. A mostani reakciónak biztosan nem az ami írtál.

A Xerox ügyből nem lesz semmi. A Skoda balhénál is csak leállították, majd megvették máshogy azt amit akartak. Ha nagyon rágják a gittet akkor leállítják, majd újraindítják az egészet kicsit "okosabban". A közbeszerzéseknél olyan szempontrendszert alakítanak ki amilyet akarnak. Egy teljesen lényegtelen paramétert felvehetnek úgy, hogy az érje a pontok nagy részét. Csak meg kell keresni miben jobb a xerox gép amit akarnak. Ha semmiben, akkor még mindig ki lehet találni olyan képességeket amik eddig nem léteztek. pl.: 8 gumikorongon áll, nem színes a kijelzője (biztosan sok a színtévesztő munkatárs, úgyhogy ez nagy előny), bal kézre állnak a kezelőgombok, stb.

(#12) WildBoarTeam válasza Kékes525 (#9) üzenetére

WildBoarTeam
(fanatikus tag)

Mint mindig. :K

blabla

(#13) Tikakukac

Tikakukac
(PH! félisten)

Kezdtem rajta agyalni melyik oldalnak is kéne szurkolni. Aztán rájöttem, hogy édes Istenem, hát ez még mindig pörögne tovább, csak a pottyantós budiban most már lett annyi sz@r, hogy az egyik félnek beleért a popójába és nekiállt sírni.

Magyar közbeszerzésnél nagyobb gusztustalanságot én még mióta levegőt szívok nem pipáltam, az tuti.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#14) arelim

arelim
(kvázi-tag)

amilyen korrupt a nép, olyannyira korrupt a vezetése.
úgy is mondhatnám, hogy megérdemeljük őket.

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

(#15) strogov válasza Tikakukac (#13) üzenetére

strogov
(tag)

Az igazán ciki az az egészben, hogy még a Románoknál is kiborult a bili, nálunk meg lapítás van. Ebből azért el lehet helyezni hazánkat a világtérképen :(

(#16) Tikakukac válasza strogov (#15) üzenetére

Tikakukac
(PH! félisten)

El van az már helyezve egy ideje :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#17) janeszgol válasza strogov (#15) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

A romanok mar ket elnokot is elzavartak kb egy ev alatt. A lengyelekre leszek kivancsi, hogy nalunk okosabbak lesznek-e vagy maradnak akkora ostoba barmok, mint mi.

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#18) Kékes525 válasza janeszgol (#17) üzenetére

Kékes525
(PH! félisten)

"lengyelekre leszek kivancsi, hogy nalunk okosabbak lesznek-e vagy maradnak akkora ostoba barmok, mint mi"

Remélem nem, ott erős ellenzék van, nem úgy mint nálunk.

A topik műfaja nem teszi lehetővé az alapos, részletes, mindenre kiterjedő hozzászólásokat, így hozzászólásom tartalmazhat félreérthető részeket is.

(#19) Watchdog

Watchdog
(tag)

Vajon a hatóságok tudnak az ügyről, vagy csak magánemberként olvassák a sajtóhíreket?

(#20) jonnyjoker01 válasza Watchdog (#19) üzenetére

jonnyjoker01
(PH! kedvence)

Szerintem mielőtt még hír lett volna belőle, már le volt vajazva.

Üdv. Johnny

(#21) Fred23 válasza jonnyjoker01 (#20) üzenetére

Fred23
(PH! addikt)

Oda Feri, igazságbeszédekre se számíthatunk! :D

(#22) KEndre

KEndre
(HÁZIGAZDA)

Volt egy Tiborcz nevű informatikai fejlesztési főosztályvezető is 2015-ben a NAV főnökei között, véletlenül nem családtag? :F

Bár manapság közvilágítás témában hallom ezt a nevet. :U

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre!

(#23) Reggie0 válasza cuebler (#2) üzenetére

Reggie0
(PH! nagyúr)

Jaja. A penzt azert elraktak, biztos ami biztos :D

(#24) cuebler válasza Reggie0 (#23) üzenetére

cuebler
(senior tag)

adtak érte szoftvert is. amúgy meg több helyen is leírták, hogy a nagykereskedő és a hivatalnokok osztoztak a túlszámlázott összegeken, a redmondiak csak az árlista szerinti "szokásos" pénzről tudtak :DDD

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#25) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

A NAV-nál fullbba nyomták a kretént.😂

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#26) Kékes525 válasza fornettisuti (#25) üzenetére

Kékes525
(PH! félisten)

Ez jelen időben is érvényes.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.