Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    Anno 50 percet eltokolt a 7100 x64, mire DVDrol felmaszott a gepemre, most nem akartam ennyit szivni, igy pendriverol probalkoztam 7600 x64-et varazsolni az ujraformazott vinyora, alig 15 perc mulva a legfrissebb videokalyha/hangkartya/stb driverek manualis telepitesenel tartottam. :Y

    WIndows Easy Transfer Manager amugy jopofa, le akarta menteni az osszes particiom tartalmat, ugy kellett leloni, hogy eleg a formazando C:-n levo rendszerbeallitasokat menteni a D:-re. (Elsore neztem, mi ez az 1008GB mentendo cucc, biztos valami mertekegyseg eliras :W)
    Aztan uj Win alatt restore, vegen szepen kiirogatta, milyen driverek, programok nincsenek meg ujratelepitve. :C

    Aztan a megszokott Office2003 helyett felraktam a 2010 betat, inditanam az Outlook-ot, hogy bekonfiguraljam a levelezesemet, mire eszrevettem, hogy lazan importalta a 2003 lementett beallitasait, aztan eppen a leveleimet dolgozza fel. Wow. :C
    (Egyelore meg szoknom kell a Ribbon-t, mivel nekem az Office 2007 eddig kimaradt)

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák