Új hozzászólás Aktív témák

  • Baldric

    csendes tag

    válasz hemaka #26 üzenetére

    Szerintem nem elkésett, hanem korán jött.
    Engem igazából csak egy hiányossága érintett a wavenek (azért van jópár), hogy böngészőben kell használni, egy külön, nem böngésző alapú kliensben, ez nagyon ütött volna, főleg ha pluszban még az msn protokollt is támogatta volna.

    Nyilván nem mindenki számára volt ez megfelelő megoldás, egyszerűen egy átlagember nem tudja kihasználni, vagy azért mert nincs szüksége ezekre a képességekre, vagy nem tudja hogy szüksége van rá, vagy nem tud elég időt szánni a megismerésére, vagy mert nincsenek partnerei akikkel használhatná a fenti okok miatt.

    Engem már a beharangozásakor is lenyűgözött mert kb épp erre volt szükségem, és utána én rá is szántam az időt hogy megtanuljam kezelni, tudom a billentyűparancsokat meg minden, de hiába, hogy ha 5 emberrel kipróbálva vagy nem tudtak megfelelő sebességben gépelni, vagy azt láttam hogy 10 betű beírása után törölnek 6-ot, vagy nem értették benne a lényeget és csak lineárisan, szövegesen kommunikáltak, esetleg mindhárom.

    Elég idegesítő volt, amikor egy hosszabb email jellegű szövegre én szövegen belül, vagy belső buborékban válaszoltam, megfelelően formáztam, a partner meg mindent írt sorban a végére, és még csak észre sem vette ha én fentebb valamire már válaszoltam.

Új hozzászólás Aktív témák