Új hozzászólás Aktív témák

  • zoli03

    őstag

    TeckNet Alpha (M006) egér

    Méretre megfelelő, elég nagy, magasságra is oké. Minőségre is rendben van, nem recseg-ropog, masszívnak tűnik, anyagminőség is oké. Szövet egérpadon próbáltam, egy kicsit hangosabban csúszik, mint a jelenlegi egerem (Zalman ZM-M200), de nem zavaró. A görgő halk, a gombok kattanása kicsit mélyebb hangú, de nem hangos, átlagos hangerejű. 2 db AA elem kell bele, én akkumulátort raktam bele, de így nagyon nehéz lett, már zavaróan nehéz. Ha meg akarom emelni, a hátulja lent marad, csak az eleje emelkedik fel. Ha oldalirányba mozgatom, és csak elején fogom, sokszor nem mozdul el oldalra az egér, hanem a Z tengelye körül is fordul a nagy súlya miatt. Szövet egérpadon használtam, jópárszor kihagyott, megakadt a kurzor, eddig ilyen gondom egyik egérrel se volt. Így részemről nem ajánlott, se a súlya, se az akadozó/kihagyó mozgása miatt.

    Mivel sokan dicsérik ezt a márkát, szerintem adok még egy esélyt neki, és veszek egy AAA (vagy 1 db AA-val) elemmel működő modellt , maximum lesz két egerem tartalékba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák