Új hozzászólás Aktív témák

  • batagy

    őstag

    Sziasztok!

    Gondoltam, megosztom, hogy miket kütyüket nem érdemes venni, hátha valakinek hasznos az infó. Már 36 rendelésem volt eddig, többnyire olcsó cuccok, a többsége tényleg jó és használható, de az alábbi vételek fölösleges pénzkidobások voltak:

    Mini Wireless Bluetooth 3.0 Keyboard
    Androidos (4.0.4)-es telóval alapból nem működik, csak ha felteszünk hozzá egy hekkelt "HID Bluetooth Keyboard driver"-t, amihez illegálisan lehet hozzáférni csak. A hozzáadott CD-n lévő drivert regisztrálni kell, de nem engedi regisztrálni. Amúgy jópofa cucc lenne, de igazi használati értéke nincs, nem könnyebb vele a gépelés, hanem még nehezebb. Van mikor egy billentyűt jól meg kell nyomni hogy működjön, valamikor meg kis nyomástól beküldi ugyanazt a karaktert sokszor. Windows 8-cal és egy külön Bluetooth adapterrel probléma nélkül együttműködött, de a médialejétszóval már nem tudtam használni. Szóval értelme nincs.

    Wireless Bluetooth Audio Receiver
    Ez is jópofa cucc lenne, arra vettem hogy vezetéknélkül tudjak zenét hallgatni olyan felhallgatóval, ami vezetékes! Beépített akksija van. Probléma nélkül működik a cucc, telefonhoz, géphez is csatlakozik, csak egy baja van, ha hangminőség gyenge, nem alkalmas hifihez. Nagyon magasba visz, mélye alig van. Kihangosítónak viszont teljesen jó, ahhoz megfelelő a hangminőség, csak zenehallgatásra nem.

    Battery Tester Checker
    Nem mér jól, összevissza mutatja nekem a feszültséget.

    Fashion Soft Silicone Gel Skin Case Cover for Sony Xperia U ST25i Phone
    Nagyon gyenge minőségű telefonvédő. Helyette ez nagyon jó, Xperia U-hoz.

    Asztali telefontartó, olyan, mint ami ebben a csomagban látható. Nehéáz fölragasztani a tapadós felületeket a tartóra, könnyen félremegy, és utána már nem lehet kijavítani. Kicsit ragacsos is a felülete, a telefont nem mertem rárakni. Helyette ez nagyon jó.

    RCA csatlakozó védősapka
    Olajos , csúszik az egész, rárakni nem merem a hifi csatlakozókra. Amúgy értelme nincs. :)

    Az eladókkal viszont semmi bajom nem volt, mindegyik korrekten feladta és megérkezett!
    Szóval fenti kritika nem az eladókra vonatkozik, hanem a termékekre! Az eladóik korrektek, tőlük lehet rendelni bátran.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák