Új hozzászólás Aktív témák

  • Hauptmann

    addikt

    Jó cikk, én is sok mindent rendeltem már ebay-ről, pedig eleinte féltem tőle, de eddig minden csomagom megérkezett, illetve egy nem egészen, de arról rögtön írok.

    Női ékszerek, fülbevalók, karkötők, ilyesmi ajándéknak, bár néha a kép becsapós, és például filigránabbnak tűnik, mint valóságban. A HD2-höz fekvő tok, kb. másfél évig bírta, aztán elszakadt. utána vettem a Speedshop-ban méregdrága Krussell-t, az is másfél évig bírta, de az ebay-es valami 1 dodó volt, úgyhogy ár-érték arányban messze jobb. :) Az egyetlen drágább (50$) vásárlásom egy Alfa Romeo karóra volt, szép is, jó is, nekem megérte.

    Az egyetlegy kis kalamajka egy női fülbevalóval történt, megjött a buborékos levél üresen. Előszört azt gonoltam, hogy lenyúlták, de jobban megnézve a boríték ragasztócsíkjáról le sem volt húzva a fehér szalag, Írtam a kínainak, hogy most ez mi, aztán sűrű elnézések közepette válaszolt, hogy a csomagoló valószínűleg elfelejtette beletenni a cuccot, mit szeretnék, küldje el megint, vagy pénz vissza? Az előbbit választottam, meg is jött rendesen.

    A szállítási idők úgy két hét-két hónap között váltakoznak, de a legtöbb egy hónapon belül megjön.

    Néha tényleg fillérekért lehet itthon több ezer Ft-ba kerülő cuccokat rendelgetni.

Új hozzászólás Aktív témák