Új hozzászólás Aktív témák

  • dugesz77

    őstag

    válasz mm89 #26996 üzenetére

    Én ugyan ezt a 2.4 A Remaxot vettem mint te. Én ezzel az itt ajánlott teszterrel eddig ezeket tudtam összehasonlítani: Nillkin kábel, a 10ks MI powerbank kábele, gyári Lg tablet öltő kábel,plusz egy noname vékonyka,hogy legyen mihez hasonlítani.. A töltő egy gyári ipad 3 hálózati töltője,hogy biztos meglegyen a 2A töltés. Az egy hiba a tesztel,hogy nincs itthon műterhelés. A legéhesebb eszköz most egy 20%on lévő LG Gpad 7. A legjobb kábel a nillkin lett 1.2A a másik két kábel 1.1A tudott a gagyi 0,4A. Szerintem az első három egyforma csak ugye a táblagép töltésvezérlője közbeszólhatott. Ha beszerzek egy műterhelés még egyszer letesztelem de ha belegondolunk a hétköznapi életbe nem tesztből áll hanem a tényleges töltésből. Ha kivesszük a sorból a gagyi kábel akkor teljesen mindegy mivel töltesz egy hétköznapi tábla vagy mobil telefont. Egyszerűen nem képes a készülék többet felvenni. És egy átlag telefon 0,6-0,8 A untig elég.
    Ettől függetlenül nem szép dolog ha ráírják de nem tudja a kábel az értékeket. Lassan úgy játszanak az A számmal mint a megapixel,pmpo adatokkal :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák