Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    No srácok, elkiabáltam! Azt mondják a puding próbája az evés... Szóval rendeltem 3 tokot, múlt hét csütörtökön érkezett meg az első, pénteken a második és ma a harmadik.

    1. tok A power gombnál kemény a műanyag, jól meg kell markolni a telefont, hogy nem toljam ki a kezemből ha megnyomom. A szorítástól a tok oldala szépen felszedte a kijelző fóliát. Tettem rá új fóliát, mert már elég régi volt és már megjelent alatta egy légbuborék is. Az új fóliát már aznap felszedte. 3x800 ft a fólia + ~700 ft a tok = 3100 kidobott pénz. Tokot fólia nélkül nem is merem használni, mert élesek az élei és félő szépen össze karistolná a kijelzőt.

    2. tok No ez már barátibb, csak dock feletti gumi csíknak nem jósolok nagy jövőt, és nem is valami stabil azon a fertályon. ~650 ft-ot talán megért.

    3. tok Ebből vettem feketét, de rá se megy a telefonra. A peremnek rá kéne hajlania a kijelzőre, de még csak egy szintben sincs vele, nemhogy ráhajlik. ~ 820 ft. Egyértelműen nem érte meg.

    Nos a végeredmény 4570 kidobott forint és egy tok, ami TALÁN, HA SZERENCSÉM VAN nem szakad cafatokra egy hónap alatt. :( Nem volt jó biznisz. Inkább maradok a boltban kipróbálható drágább tokoknál.

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák