Új hozzászólás Aktív témák

  • maestro87

    őstag

    válasz #46372352 #10002 üzenetére

    Hát ez az.
    A mondás is úgy tartja, hogy ha adnak fogadd el, ha ütnek szaladj el.:)
    Amúgy meg tényleg rohadt drágának tartom. De szerintem meg az Alibaba eladói állhatnának a tükör elé, mert mocskosul leakarják húzni a vevőket, akik kis tételben akarnak csak rendelni.
    Múltkor az egyik IC-re is 1600Ft-ot mondott az egyik eladó amit itthon is 900Ft-ért tudnék beszerezni a ChipCad-től, és erre még rászámolt volna 5 dollár postaköltséget és 2 dollár paypal kezelési költséget! Na ezen a paypal költségen mondjuk nagyot röhögtem...
    Helyette inkább megrendeltem ugyanazt az aliexpressről az 11.11 akció keretében 420Ft darabáron!

    Amúgy 20-at akartam volna rendelni, de ha ő is ilyen árakat fog mondani a postaköltségre, akkor még a minta is sokba kerülne szerintem.
    De őket sem kell félteni, mert havonta 1 000 000 ingyenes termékmintát tudnak biztosítani (ez van kiírva)!

    Egyébként tudja valaki, hogy mit jelent a "FOB price"? Érdekes módon ide US $0.01 - 0.2 / Piece árat ír ki, mégis nekem $0.78-at mondott...

    (#10012) đension:
    Akkor majd lehet én is a külalakjára fogom :), de előtte felvázolom neki az én ár elképzelésemet. Csak az a baj, hogy sehol máshol nem találok ilyet, és én meg nem szeretek olyan elemekből építkezni ami nem reprodukálható könnyen és olcsón.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák