Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Amennyire én látom (mivel a linkelés hiánya miatt muszáj voltam googlet használni, oh the irony) a bejegyzésben szereplő szöveg az aktuális változat, ami márciustól hatályát veszti. Az újban sokkal korrektebbül fogalmaznak:

    "Az Ön tartalmainak közzététele, nyilvános előadása vagy megjelenítése, amennyiben Ön láthatóvá tette őket mások számára."

    Amúgy (ejjha, mik vannak, biztos véletlenül lemaradt ;] ) a bejegyzésben a "(...)" helyén most is ez a szöveg szerepel: "Az ebben az engedélyben biztosított jogok korlátozottak: a Szolgáltatásaink üzemeltetésére, hirdetésére és javítására, illetve új Szolgáltatások fejlesztésére vonatkoznak".

    Az új ÁSZF tájékoztatója korrekten leírja: "Egyszerűsítettük a szerkezetet és a nyelvezetet, valamint példákkal segítjük a licenc könnyebb megértését. Nem változtattuk meg, hogy miként használjuk fel a felhasználói tartalmakat, és nem kérünk további engedélyeket sem.

    Pontosítottuk a licencet. Például egyértelművé tettük, hogy csak akkor jelenítjük meg nyilvánosan a felhasználók tartalmait, ha láthatóvá tették őket mások számára, valamint pontosabban meghatároztuk a licenc időtartamát."

    Szerintem nem hülyék ők se, jobban értenek a jogi blablához mint mi együttvéve, bármilyen fogást lehetne találni rajta szvsz. azonnal átírnák (ahogy most át is írják), és ha le van írva valami, szintén mert valószínűleg nem hülyék - azt be is tartják.

    Nem kell drive-ba feltöltött anyakönyvi kivonat másolatával való visszaélést vizionálni szvsz. :U

    A google sem azt csinál amit akar... geez.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák