Hirdetés

2019. február 22., péntek

Gyorskeresés

(#1) Barret001

Barret001
(senior tag)

"E-szemétből készülnek az olimpiai érmek" Érdekes lenne ha szemétből készülne...Ezt a valóságban újra feldolgozható nyersanyagnak hívják,és egyre nagyobb szükség lesz rá!

(#2) Lenry válasza Barret001 (#1) üzenetére

Lenry
(PH! félisten)
LOGOUT blog

nézőpont kérdése: amíg nem dolgozod fel újra (és szándék sincs rá), addig csak szemét

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Barret001 válasza Lenry (#2) üzenetére

Barret001
(senior tag)

Lassan oda jutunk,hogy muszáj lesz feldolgozni! Amilyen iramban termeljük ki a nyersanyagokat...

(#4) Abysmal

Abysmal
(fanatikus tag)

A bronzot és az aranyat még értem is, de mibõl tudnak kiszedni ennyi ezüstöt? Melyik részekben szoktak jelentõs mennyiségu ezüstöt használni?

[ Szerkesztve ]

(#5) Lenry válasza Abysmal (#4) üzenetére

Lenry
(PH! félisten)
LOGOUT blog

ha jól értem ezt a cikket, akkor az áramköri vezetékek/vezetők készülnek ezüstből

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Ringman

Ringman
(PH! addikt)

Az lenne környezettudatos ha nem húznának fel egy csomó épületet egy pár hetes sportesemény miatt

[ Szerkesztve ]

multifunkciós agárstadion épül

(#7) bambano válasza Ringman (#6) üzenetére

bambano
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

sportesemény?

a poszthoz: szerintem rohadt álszent dolog pár éremből ekkora ál-felhajtást kavarni.

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#8) repoz válasza bambano (#7) üzenetére

repoz
(kvázi-tag)
LOGOUT blog (1)

Valahogyan terjeszteni kell a környezettudatosságot!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.