Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz moonlight115 #20 üzenetére

    Először gondolatban. - Másodjára hogyan? Harmadjára hogyan tervezed? ;]
    Igen, igazad van a korábbi hozzászólásodban is, de a Prohardver lapcsalád pont a játékokkal, hardverekkel, IT-val foglalkozik. A dohányzásnak is megvan a maga fóruma, ahol meg egy nyolcmagos, fHD, stb az off, nem oda való.

    Gyerekként láttam, ahogy édesanyám a nagyapját ápolta, tüdőrákban hunyt el, addig én is meg-megszívtam a pipáját. Bennem ez van, amikor valaki azt feszegeti, hogy a nikotinbevitel egyes módja mennyire kíméletesek, vagy kíméletlenebbek a szervezet számára.

    Geri Bátyó: A független (és megfelelő módon elvégzett) tesztek alapján az e-cigi gőze kevésbé káros, mint egy nagyváros levegője. - Ezt elfogadom, de ezek szerint az e-cigi gőze is káros. Ugyanakkor szerintem könnyebben megválogatható, mit veszek a számba, mint hogy milyen levegőt szívjak.
    Örök dilemma, hogy mindenkinek elidegeníthetetlen joga önmagát mérgezni, mint a tiszta levegőhöz való jog.

    nyulnyulu: Nem, nekem nincs hasznos más nyomorából. Mondhatnánk, hogy csak azért nem cigizek, iszom alkoholt, mert sajnálom az államtól az adót. De aki akarja, nyugodtan finanszírozhatja a rezsim szeszélyeit, bennem nincs harag. ;)

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák