Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Tikakukac #21 üzenetére

    Erre viszont már az volt a válaszom, hogy srácok, én meg akkor esélyesen itt engedtem el az országban való tevékenykedésemet, mert ehhez nekem semmi kedvem, de semmi.

    Nekem sem szimpatikus itthon sokminden, de a CSOK és tsai csak egy része az egyenletnek, elég felnézni a 9gagre (komolyan, nincs annál relevánsabb forrás :D ), világszinten van szó szerint ugyanez a probléma (szemét boomerek hogy ők még olcsón vettek 5 házat, szemét gazdagok hogy veszik kiadásra a lakásokat, szegény mi mert mi meg nem jutunk lakhatáshoz).

    Mondom úgy, hogy egyelőre két gyerekkel kínlódok panelban, és közelében sem vagyok (még a "család""támogatásokkal" sem) a házpiacnak, pedig pont a mikor ha most nem állapotban vannak az igényeink. Tja hogy előre számolok és egyeztetem az igényeinket a lehetőségeinkkel mielőtt beleugrok, tudom hogy én vagyok a hülye, de szerintem ezt el kell most fogadni, pontosan tudom: attól még nem fogom a teraszon sörözve nézni az udvaron szaladgáló gyerekeket, hogy nekem van igazam és én csinálom jól...

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák