Új hozzászólás Aktív témák

  • szupermacs

    veterán

    válasz Apollyon #5 üzenetére

    ,,Egyrészt ugye eléggé védtelen eszköz egy élő, saját akarattal és végtagokkal rendelkező emberi futárhoz képest."

    Ez szerintem is probléma.

    ,,Másrészt ezek a drónos megoldások elveszik az élő emberek munkáját. Persze haladunk a korral meg minden, de egy nem túl szép jövő felé."

    Ez nem érdekel, legalább megbízhatóbb csomagküldők lesznek (remélem). És munkája így is lesz az embereknek, mert karban kell tartani őket és programozók is kellenek hozzá.

    ,,Harmadrészt a Skype alapítói kitalálhatnának valami életképesebb ötletet, mint pl. valamilyen p2p alapú chat kliens."

    Minek? Ki használná azt, ha már van ingyenes kliensből rengeteg? Kell nekünk még egy újabb amit felrakhatunk a gépre és a telefonra és a táblagépre, hogy az is foglalja a helyet? Meg majd magyarázzam az összes ismerősömnek, hogy fizessenek már ők is elő rá, mert én is használom és nekem az jó? Akkor már ott az SMS és a telefonhívás. Az fizetős, ha neked csak ez számít.

    Néha nem is értem, mit keresel ezen a fórumon, ha ennyire ellene vagy a fejlődésnek. Ne haragudj a személyeskedésért.

Új hozzászólás Aktív témák