Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz derapo #11 üzenetére

    Jo látni, hogy sikerült megküzdeni :R
    Tudom jól nem egyszerű, sem felismerni sem tenni ellene, nekem kb semmi segítségem nem volt, mármint professzionális, inkább ismerősökkel kezdtem el beszélgetni amikor igényem támadt rá.
    Odáig eljutni ami nem volt séta galopp, többször csak sírtam napokon keresztül amikor senki sem látott, annyi problémám felhalmozódott az évek folyamán, volt munkába menet félre kellett húzódnom mert nem láttam az utat verőfényes napos délután.
    Ezután ami következik azt mar józan esszel fel tudod dolgozni, csak arra figyelj, először igen jó lesz, de ez lassan elmúlik, szürke lesz megint minden, de sose felejtsed el ez ilyen egyszer fent egyszer lent.
    Újra jobb lesz majd egy idő után, de nem fog beállni folyamatos jóra vagy rosszra.
    De a különbséget így is zongorázni tudod majd, mert minden rángatni fog a 2 véglet között folyamatosan.
    Erre figyelj és keresd folyamatosan, mindegy melyik irányba, de szükséged van rá, persze ha folyamatosan a negatív irányba mész akkor az nem lesz jó, de ugyan ez a pozitív oldallal is mert kiégsz.
    Picit ebből, picit abból.
    Nekem most egy kutyám van, ami folyamatos pozitív élményekkel gazdagít, az asszonykám mellett.
    Úgyhogy mi szomorú/megható filmeket nézünk, hogy kordában tartsam magam :K
    Nekem csak így megy.

Új hozzászólás Aktív témák