Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Szerintem ez a cikk totál butaság, és megint csak a rémhír keltése a cél...vagy esetleg propaganda?!

    Egyáltalán hány ilyen dokumentált eset van? Volt vagy 10-50-100 világszinten? Már rögtön úgy van tálalva, mintha standard folyamat lenne az egész.

    A másik dolog, hogy nem minden nő egy ostoba tyúk. A normálisak részt vesznek az eszközök első indításánál és tudják kezelni a dolgokat. Miért kell már a fél világot kihívnia, hogy megváltoztassák a beállításokat?

    A propagandát meg abban érzem, hogy már megint a műszaki kiszolgáltatottságot hozzá össze a nőkkel, hogy egy olyan folyamatot idézzenek elő amiben nő az érdeklődés a műszaki terület iránt... De lehet már nekem is megártott ez a sok sz@r amivel azt sugallják, hogy a nők hátrányban vannak. Nincsenek, csak sok a rinya.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------

    Egyébként nálunk hasonlóan Cathfaern és solti esetéhez mindketten ismerünk minden hozzáférést. Hasonló okokból mint ami elhangzott.

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák