Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz .Szaki. #25 üzenetére

    Célt eléri.
    Én még akkor hallottam róla, amikor Apple vonalat tolt, meg láttam valami elektromos autó tesztet, de nem ragadt meg.

    Mutogatni való hater díszpinty

  • shaddam

    aktív tag

    válasz .Szaki. #25 üzenetére

    Na pont ez az. Már nem olyan idők vannak hogy mindegy mit csak beszéljenek rólam = siker. Lásd a budlight egy hónapja tartó mélyrepülése. Handrás egy csomó pénzt kap patreonról, ilyen videók és médiahírverés után lehet a szponzorok elgondolkodnak hogy nem akarnak ehhez asszisztálni

    RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

  • b.

    félisten

    válasz .Szaki. #20 üzenetére

    Én elég sok kommentszekciót követek USA, Angol, Dán, Holland érában, de ott sem igazán különbek, illetve vannak moderátorok, akik rendet tartanak ,ez egy fontos különbség.
    Ott különbek, ahol nem vezetik be őket ennyire a magánszférájukba.
    H.András a házát építette, láthattuk hétről hétre, nem egyszer fogalmazott meg személyes kritikát, termékekekkel, termékcsoportokkal, márkákkal kapcsolatban és kb az jött le számomra hogy ő azt gondolja neki jár, hogy igaza legyen ha így van, ha nem.
    A személyes vonal amúgy lehetne egy jó dolog, hisz az emberek arra kíváncsiak ő hogy látja a dolgokat de egy professzionális techer nem nyomja rá a saját magánéleti dolgait ennyire a követőire. Azaz ha rányomja akkor vállalja a következményeit, hogy kap néha személyes kritikát is, hisz ad is személyes vonalat a videókban...
    Se nem tisztán autós/ technológiai Youtuber se nem egy személyes varázsával követőket bevonzó influenszer.
    Nem állt be egy pusztán technikai infulenszerré és egy nagyon személyes attitűd sincs meg hanem valahol a kettő között próbál meg lavírozni ami baromira vissza nyalt most neki.
    Egy ilyen embernek, aki egy csomó cég arca, nyomatta már az Audi, BMW meg Hyundai is,a Tiszta energiák meg nem tudom én kik ilyen példával jár elő más embereknek egy igazából teljesen hétköznapi személyes konfliktus miatt.
    Utána ráadásul mint elmesélte egy rádiós műsorban átment a szomszédba és tök normálisan megbeszéltek mindent.
    Azaz nem egy suttyó idióta volt a szomszédban. Ha oda megy szól neki hogy" hé haver nem tudnád elnapolni egy kicsit mert fáradt vagyok pihenni szeretnék" valószínűleg simán egy pacsival elrendezték volna,és ezt videóra veszi mekkora dolog lett volna. így meg ezt a példát mutatta meg a követőinek, hogy így kell ez, ez az emberi hozzáállás kell.( nagyon sok kiskorú követi)

    Utána ráadásul azt mondja hogy kikészült, mert őt kritizálják és ez miatt történt ez. Oka volt rá!!!
    Miközben így bánik ő másokkal ezzel a hangnemmel rendezi le a dolgait és ő sérelmez ha kritizálják. Nevetséges állszent hozzáállás, hánynom kell tőle.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák