Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    Hi!
    Nekem csak egyetlen egy komolyabb problémám van ezzel a modemmel. Ha elindítom az uTorrentet akkor nem lehet sem msn-ezni (alapértelmezett átjáró hiba), sem internetezni (firefox: várakozás a webhelyre), egészen addig, amíg az éppen futó fel/le töltéseknél be nem csatlakoznak a peer-ek. Ez 5-től egészen 15-percig is eltarthat a futó torrentek számától függően. Miután a peer-ek nagy része becsatlakozott, mintha mi sem történt volna, újra lehet internetezni. A kérdésem csak annyi lenne, hogy ez modem hba és érdemesebb lenne cserélni egy fejlettebb típusra, vagy a vista tcpip.sys driverében van a hiba? T-online már csinált vonalellenőrzést mindent rendben találtak, adtak cseremodemet (Askey rta1310b - elég sokan panaszkodnak rá) ezzel majdhogynem duplázódott a csatlakozás ideje a pee-reknél. Ja és most nemrég duplázták a netet 4mb-ről 8mb-re. Én arra tippelek, hogy ez a két nem éppen csúcskategóriás modem nem tudja kezelni a nagy sávszélességet és a túl sok kapcsolatot ebből fakadóan van ez a hibajelenség.
    Várom a Ti véleményeiteket, ötleteiket, hátha mégsem ez a probléma!
    Előre is köszönöm!

    Szerk.: A D-link egy párszor dobja a kapcsolatot, tudom, hogy ezt be lehet állítani, viszont nem ez az a hiba ami igazán idegesít.

    [ Szerkesztve ]

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Új hozzászólás Aktív témák