Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz csaba951 #25 üzenetére

    Nem. Szerintem azért, mert:
    1) Nagyon bonyolult problémáról van szó.

    Ez rendben valóban komoly dolog, az, hogy a logolást, és a visszaellenőrizhetőséget megoldja, bárki is.

    2) Egyszerűen nincs megfelelő számú, megfelelően képzett szakember a piacon akik ezt a problémát ennyi pénzért, ennyi idő alatt meg tudják oldani.

    Na ez nem igaz. Van, az, hogy a magyar nem akar fizetni, nem képzi az embereit, nem csinál semmit, csak pénzt akarnak , csak lehúzni a szakembereket, mert orbanisztánban ez nemzeti sport. Az nem a szakember, meg a piac hibája. Az 5 éve nem küldtük a szakembereket tanfolyamra, nem tudja mi az a docker, ansible, kubernetes stb, ami az AFR-hez kellene. Hagyták, hogy a legtöbb ilyen helyen semmirekellő osztályvezetőcskék, legyenek a vezetők a szokásos ki ha én nem, természetesen szakmailag a zoknim is képzettebb náluk stílusban vezetik a semmit.
    Na ne félj, ha a külföldi bankok nem készültek volna el akkor lenne bünti, csak böllér haver kis cirkusza nem tudott elkészülni, hát mást sem büntetnek...
    Akik értenek a technológiához eszük ágába sincs ilyen helyre menni dolgozi. Aki ott is van 6 - 8 hónap múlva lelép, mert nem képzik őket, nincs semmi. Csak mi vettünk fel olyan embereket akik vidékről mentek fel ilyen helyre, látták mi van léptek is kifelé az országból, legalább 4 - 5-öt.
    Nem lehet szakember hiányra fogni van szakember csak csesznek megfizetni, mert sokkal jobb macskát hordani magánrepülőn, meg kifogásokat gyártani, mint embernek maradi.

    3) Irreálisan rövidnek tűnt a határidő már a kitűzéskor is. Fogalmam sincs miért erőltették ezt ennyire.

    Tavaly augusztus óta tudják, hogy lesz ilyen, egy dolog miatt nem sikerült, mert a magyar tulajdonú bankokban nincsenek folyamatok, és nem megy semmi, mert a tekintélyelvű semmirekellő vezetők, alkalmatlanok erre a feladatra. Ne félj van ahol sikerült ez, de ott nem úgy gondolkodnak mint kisvasutas haver, meg kispalytásai..

    4) Igen, az utólagos MNB módosítások sem jöttek jól.

    Na ez a szokásos, nem gondolkodunk, csak nyomjuk a semmit.

    Sajnos látjuk mi folyik. Nem bántásból mondom, de jön vissza a kádár rendszer, én éltem akkor és hiába élek külföldön, haza is dolgozunk, egyre nagyobb a szakadék az üzleti szféra, és az úgynevezett "független"
    magyar tulajdonú bankok között.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák