Új hozzászólás Aktív témák

  • BalanceR

    addikt

    Hát én úgy vagyok vele, hogy inkább önvezető autók, mint majdénazttudoménvagyokazAlonso emberkék..
    Bár még gyerekcipőben van a technológia, már most, ha lenne egy mondjuk Debrecen méretű város, amiben kivétel nélkül kizárólag önvezető járművek vannak, meg egy másik, amiben emberek, én az önvezetőben élnék szívesebben...
    Ha minden önvezető autó össze lenne kapcsolva minden közelében lévő (mondjuk 5KMen belüli) autóval, tudnák egymás célját, irányát, sebességét, nem lenne szükség még közlekedési lámpákra sem, nem kellene keresgélni a parkolóhelyeket, nem lenne dugó...
    A mentők/tűzoltók pillanatok alatt ott lennének, mert nem lenne balf@sz, aki nem engedi el őket,a zebrákon átengednének mindenkit, nem létezne gyorshajtás a kamionosok nem aludnának el a monoton 24 órás vezetésben,a BMW indexelne, az AUDI nem parkolna rokihelyre, a taxis nem lenne paraszt sávváltáskor, a buszost kiengedné mindenki a busz-öbölből...
    Persze ehhez az kellene, hogy a gyalogosok is betartsanak minden szabályt, ne ott menjenek át a 2x2sávon, ahol nekik kényelmes, a biciklisek ismerjék a kreszt..

    Simán el tudnám képzelni úgy a városi közlekedést, hogy reggel, amikor ébreszt a telóm, a kocsim elkezdi keresni az utat hozzám, mert előző este csak kirakott a ház elött, mert nem volt szabad parkoló.Mire kiérek, ott vár, beszállok, menet közben megnézi, ma merre a leggyorsabb munkába vinni, közben én mailt olvasok, híreket nézek, a szomszéd autóban épp egy full részeg embert visz haza a buliból a kocsija,biztonságban, szemben gyerekeket visz suliba egy másik.... A melóhelyen kirak, aztán keres egy parkolót, esetleg tölti magát...

    [ Szerkesztve ]

    #Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

Új hozzászólás Aktív témák