Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    Ami a fizikai hordozón gyűjtés ellen szól, hogy folyamatosan változik a formátum: VHS, DVD, BD FHD, BD 4K, BD 4K HDR és ilyenkor az előzőt lehet kukázni.

    Torrentezésnél is: SD AVI, HD 1080p AVI, HD 1080p x264, 4K HDR x265
    Van hogy jön ki jobb hanggal, vagy másik szinkronnal, rendezői változat, bővített változat, unrated stb.

    (#13) Balika911

    Plusz sokszor elérhetőek olyan tartalmak is torrenten amik nem is léteznek hivatalosan: olyan film amit anno tévé leadott de soha nem adtak ki dvd-n, BD-n de volt aki megcsinálta és feltetette.
    A legfrisseb nem tudom hogy találkoztál e vele a Die Hard amihez két sztereo szinkron készült az első az nagyon tompa lett. Ehhez csináltak egy MOKÉP kópia alapján az eredeti tompa sztereo szinkron helyett egy kiváló minőségű 5.1-es hangot sőt a 2. szinkront is megcsinálták 5.1-ben. Van házimozirendszerem és futottam már bele olyan 5.1-be ami simán egy sztereoból lett átkonvertálva tehát tudom mi a különbség egy igazi 5.1 és egy átkonvertált között. NA ez a két szinkron PENGE lett!! Közel hozta az eredeti 5.1-es hangsáv minőségét (azt is rátették a release-re úgyhogy tudtam azt is tesztelni)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák