Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Igen, ahogy írják többen is a Motoknak a software support a rákfenéje. Legutóbb a családban '18 karácsonyára vettem amerikai utam során BestBuy-ban jó áron egy 4/64-es Motorola G6-ot (azt hiszem erre a 3 GB RAM-os volt forgalmazva, így az kifejezetten jó vásár volt a kategóriájában akkor), amit nagy megelégedéssel használt, imádta a Moto Action-öket (2 csuklófordítás = kamera indítás, 2 karate chop = zseblámpa), de Android 8-al jött és idén karácsonykor szintén Android 8-al lett nyugdíjazva, ez számomra elfogadhatatlan. Legutolsó saját Motorolámmal is így jártam, Milestone 2-t 2012 elején vettem Android 2.2 Froyo-val és 2 év használat alatt egyszer sem jelezett főverzió frissítést (néhány régióban megkapta a 2.3-t, az enyém valamiért nem...)

    Egyébként a RAZR 5G már egy egész vállalható telefon volt, a külső kijelző és csukott használat még a Z Fold 3-ra is mérföldeket ver, és YouTube-os teszteken dícsérték az 1 db 48 MP-es kamera képminőségét, főleg Michael Fisher (Mr.Mobile), aki sokáig használta is saját telefonként, annyira elégedett volt vele.
    Nekem egyébként a plasztik kijelző is tetszett, Z Fold 1-2 generációból nagyon sok elrettentő példát láttam, hogy mi történik a hajlítható üveggel a hajlítás mentén pár hónap használat után, akkor inkább kelljen jobban figyelni arra, hogy ne nyomjam bele a körmöm de legalább a rendeltetésszerű használattól ne károsodjon...

    Úgyhogy ha a spec sheet-en tényleg csavarnak felfele és bekerül még egy ultraszéles lencse, esetleg egy telefotó, akkor a clamshell kategóriában simán lehet best buy...és azért ebben a kategóriában még a Moto is megerőlteti magát legalább 1 főverzió frissítésre, szóval 2 évet ki lehet vele húzni, ha viszonylag frissen veszi az ember...

Új hozzászólás Aktív témák