Új hozzászólás Aktív témák

  • arnyekxxx

    veterán

    válasz energy4ever #20 üzenetére

    Szerinted?

    Egyébként egy igazi idézet is az eszembe jutott az aszf-ben benne van tehát no problem hozzáállásról.

    -Magának is joga volt hozzá, hogy javaslatokat tegyen, vagy tiltakozást jelentsen be a kellö idöben jegyezte meg.

    -A kellö idöben, mi?! - süvöltötte Arthur. - A kellö idöben? Akkor hallottam elöször az egészröl, amikor beállított ide egy munkás tegnap. Megkérdeztem, azért jött-e, hogy megpucolja az ablakot, mire ö azt felelte, hogy nem, hanem azért, hogy szétrombolja a házat.Persze nem ezzel kezdte. Dehogy. Elöbb letörölt pár ablakot, s megvágott öt fontra. Csak aztán mondta meg.

    -De Mr. Dent, a tervek az elmúlt kilenc hónapban rendelkezésére álltak a helyi tervezöirodában!

    -O, hogyne! Én is egyenesen odamentem, hogy megnézzem öket, mihelyst hallottam a dologról, tehát tegnap délután. Maguk aztán nem erölködtek valami nagyon, hogy felhívják rájuk a figyelmet, ugye? Ugy értem, hogy például szóltak volna valakinek, vagy ilyesmi.

    -De hiszen a tervek ki voltak állítva.

    -Ki voltak állítva? Éppenséggel a pincébe kellett lemennem, hogy megtaláljam öket.

    -Ott van a kiállítási részleg.

    -Zseblámpával.

    -Talán leszakadt a villanyvezeték.

    -Meg a lépcsö.

    -Nézze, végül is megtalálta a feljegyzést, nem?

    -O, hogyne - felelte Arthur -, megtaláltam. Egy használaton kívüli vécében elsuvasztott, bezárt iratszekrény fenekén volt kiállítva, az ajtón a következö felirattal: Vigyázz! A leopárd harap!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák