Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoosty

    őstag

    válasz MaCS_70 #19 üzenetére

    De el tudok képzelni sok mindent, de rengeteg dolog a részleteken bukik el.

    Azt a pulzusmonitort folyamatosan viselni is kell, ami kényelmetlen lehet, ha nincs megfelelően rögzítve, akkor rengeteg fals riasztást tud adni. Ha normálisan megcsinálják akkor a magas rizikófaktorú személyeknek hasznos lehet. De jól megcsinálva nehezen hiszem el, hogy filléres dolog. Főként, ha a 60k-s félokos hűtőokosítóhoz hasonlítom. Már régóta létezik 24 órás EKG rögzítés, ehhez csak egy kicsi upgrade kell, de ez nem való mindennapi használatra, mert kényelmetlen és drága is.

    "sima vízjelző érzékelte volna,"

    Hol van a vízérzékelő, hányat kellene elhelyezni, hogyan különbözteti meg, hogy csak kifolyt valami a földre, vagy tényleg csőtörés van. Mekkora az élettartama egy ilyennek? Hogyan tudom cserélni, ha elromlott? Mindezt 4500-HUF-ból, ezt nehezen akarom elhinni. Egy szenzornak OK, de egy kiépített rendszernek

    A harmadik esetben az alapsztorit értem. De nem tudom, milyen szenzorral mit lehet kiváltani. Folyamatos pulzus/vérnyomás/szívritmus mérés? Esetleg elesés figyelés?

    Az ellenérzés onnan ered, hogy nem kötelező, de tukmálják az emberre, mint a porszívóügynökök a porszívót. Nekem piszkálja a fantáziám, de nem látom, hogy hogyan lesz megvalósítva.

Új hozzászólás Aktív témák