Új hozzászólás Aktív témák

  • dajkopali

    addikt

    válasz talpalavalo #20 üzenetére

    ez nekem is homályos, a következőképpen értelmeztem a híradásokat (nagyon szűken fogalmaztak): valószínűleg nem tapasztaltak adatkereskedelmet (ez persze nem jelent semmit), valószínűleg még most se tiszta, mihez jutottak hozzá a támadók, nem tudni, pontosan mi volt a céljuk: ha hacker, akkor a sebezhetőségre akarta felhívni a figyelmet (de akkor ugye nyilvánosan be kellett volna jelenteni), ha cracker, akkor meg pontosan látni kéne, mit akart
    talán arra utalhattak a szóvivők, hogy nem látják a megbízót (akik talán nincsenek is). Én ugyan sokat nem értek hozzá, de azt tudom, hogy ha egy gyilkosság ügyében a rendőrök nem találják a motivációt, akkor gyakorlatilag ki van zárva, hogy megtalálják az elkövetőt (megbízható forrásból tudom, hogy ha úgy gyilkolsz, hogy elmész ötszáz kilométerre, ott lelősz valakit, ok nélkül, ezt a rendőrök nem tudják felderíteni az esetek 99 százalékában, mivel a motiváció alapján nyomoznak, az őrültséggel nagyon nehéz dolguk van)
    itt is az lehet, hogy ha sejtenék a megbízót, vagy azt, hogy kinek a biznisze ez, akkor el tudnának indulni: ha ezek egyikére sincs nyom, akkor az baromi nehéz

    [ Szerkesztve ]

    "fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

Új hozzászólás Aktív témák