Új hozzászólás Aktív témák

  • muxi-muxi

    senior tag

    válasz tixem #3 üzenetére

    Nagyon nagyon szépen fogalmaztad meg a véleményed a berendezés értelmét illetően. :)

    Na de most komolyan, van értelme telicsicsázni egy amúgy átlagos vízhűtőt, mikor feléből veszel egy Arctic-ot, és a másik feléből meg jobb procira spórolsz? Amúgy nem vagyok ellenére a víznek, csupán van az a fiskális határ, amit nem szívesen lépnék át. Van egy Ryzen 3700x-em, rajta egy kuTTYaközönséges BeQuiet! hűtő, és elvagyunk. Nem tartok attól, hogy egy ilyen hűtés felszerelése után a nyakamba szakadnának az extra száz MHz-ek a tuningot követően. Hanem azért a mai procik - különös tekintettel a Zintel 12000-es sorozatára - beleharapnak már a 200 Watt-ba is, az meg olyan mint a medve, nem játék.

    Minden a komponensek egymás mellé válogatásán múlik, egy jól szellőző házzal (pár, alacsony fordulaton járó ventivel )meg egy tisztességes léggel egész tisztességes hőfokon lehet tartani a rendszert. Csak üveglapos házat ne vegyetek, ha ilyenre vágytok. Én marha azt vettem, és bár nagyon szép látvány a benne terpeszkedő hardver, a hsz. megírásakor kikristályosodott bennem, hogy elmegyek inkább valami OBI-s perforált dekorlemezt venni az oldalára, hátha jobb lesz...

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Új hozzászólás Aktív témák