Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    Ilyen házikóm van nekem is pár hete és tesómnak is. Mi egy APU-s konfigot raktunk bele így egyelőre dedikált kártya nincs. Az A10-5800K gyári hűtője kényelmesen befért, majd 2 cm lehet még a táp és a hűtő között. Ugyan a 8cm-es hűtő felől tényleg ronda sok kábel össze tud gyűlni de egy kis kábel rendezéssel (amihez adnak kötegelőket) egész szépen össze lehet fogni a dolgot.

    Másrészt azt a 8cm-es hűtőt én csendre utasítottam BIOS-ból hogy csak akkor megy amikor tényleg kell neki. Illetve a 12cm-es házhűtőt kicseréltem két Scythe 900RPM-es darabra. Arra ügyeljen aki megveszi hogy a belső 12cm-es helyet csak úgy lehet szerelni ha a lap nincs bent. Az én MSI lapomon ráadásul WiFi antenna is van és ha már bent van a hűtő kicsit nehéz visszküzdeni úgy hogy hátul a csatlakozó lemez lyukain is kimenjen és közbe ne húzza végig az ember a lapot a felfogató csavarokon. De nem lehetetlen.

    Táp: FSP Hexa 400-as volt nálam kettő. Mindkettő zörög. Nem tudtam eldönteni hogy a házat nem szereti (szembe dolgozik a CPU hűtő és a táp venti ha lefelele áll a propeller) de én gyorsan túladtam rajta. Most egy be quiet! 480W-os moduláris teljesít szolgálatot. Csendes mint az álom. Gyakorlatilag csak a vinyót hallom hogy forog. Nekem viszont fontos volt hogy a táp lefelé nézzen mert kiviszi a meleget a dobozból. Ha megfordítottam a Hexa-t, játék alatt már elég erősen felhajtotta a ventiket a lap.

    A csavarozás sajnos nem túl erős. Az enyémben már párnak szalad a menete így nagyobb csavarokat kellett betenni. Igaz a rossz tápok miatt vagy 15x szétszedtem. Egyébként nagyon könnyen szétkapható, vinyókhoz különösebb machinálás nélkül hozzá lehet férni. Nekem nagyon bejön.

    Részemről nagyon is ajánlom aki kis házat keres. Szeretem a design-jét és nagyon praktikus, ugyanakkor igazi erőgépet bele lehet tenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák