Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    Ó, anyám... az MW3 intrója szinte beégett az agyamba, annyiszor néztem végig. Kár, hogy a játékban annyira nem remekeltem, de a hangulata nagyon magával ragadott. :K

  • Shadowguard

    senior tag

    Nekem a Mechcommander első része volt a nagy kedvencem a játékok közül, az MW egyik részét (talán a négyet) próbáltam anno ismerősnél, de akkoriban nem tudtak lekötni az FPS-ek. Viszont egy-egy küldetést rengetegszer újrajátszottam, hogy egy-egy jobb mechet a csapatban tudjak (harmadik küldetés, MAdCat 100+ próbálkozás volt). Más kérdés, hogy néha érdekes konfigurációkat raktam össze: egy catapultra talán 6-7 klános LRM is elfért (csak mert szó volt róla a BT topikjában), de építettem ER PPC-s Jagereket is...
    A második rész viszont nem tetszett. Egyszer végigjátszottam, de semmire nem emlékszek már belőle. Pár éve próbáltam megint felimádkozni, de nem tetszett neki a Win7 és inkább nem erőltettem.
    Illetve próbáltam az MWO-t is, de még egy nagyon korai verziót. Akkoriban még sehol nem voltak a klánok, csak ígérgették és mintha akkor került volna bele az is, hogy a lejtőn lassulnak a gépek. Annyira nem lett volna rossz, de nagyon érződött, hogy ha haladni akarok akkor bizony fizetni kell (talán 3 garázshelyem volt összesen) és 90%-ban csak LRM-boatok voltak. Nem tudom ez változott-e azóta :F
    Azt viszont sajnálom, hogy a könyvek kiadását nem folytatták, a Jáde Főnix trilógiát leszámítva szinte mindet olvastam. A jobbakat többször is :K

  • Diabolis

    tag

    Bár az új Battletech játék is olyan jó lenne, mint ez a két összefoglalód. Akkor nem gondolkodnék, hogy fejjel vagy lábbal ugorjak a monitorba...

    Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

  • Cifu

    nagyúr

    @Shadowguard: Az MW2 a maga idejében (1990-es évek második fele) volt csúcs. Akkor és ott nem nagyon volt kérdés, hogy ütött, mint a buszkerék. Pedig voltak konkurensek (EarthSiege / StarSiege, Heavy Gear 1-2), és azok sem voltak rosszak....

    Az MWO-ra kb. évente egyszer ránézek (Founder volnék), de már igazából rég elengedtem. Annyira, de annyira félresiklott az a játék, hogy az fizikai fájdalom kategória...

    @Diabolis: Azt nem vitatom el, hogy vannak vele problémák (konkrétan attól, hogy 150 mentésnél írd és mond 1 perc, amíg betölti a mentések listáját (nem a mentést!) úgy, hogy húzott Ivy Bridge i5 proci, 16GB ram és SSD van alatta... hát én is kitérek a hitemből), de azért annyira nem rossz játék. De ezt is még egy pár hónapig reszelhették volna...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Ry0K3N

    senior tag

    Jó írás, pár apróságot én még megemlítettem volna de jó terjedelmes lett így is.
    Kár hogy csak most találtam meg és eddig valahogy elkerülte a figyelmemet.

    "Az MW2 a maga idejében (1990-es évek második fele) volt csúcs. Akkor és ott nem nagyon volt kérdés, hogy ütött, mint a buszkerék."
    Ez érdekes, pont nemrég olvastam végig a PC-X és az 576KByte akkori tesztjét róla. Egyik sem volt igazán elájulva tőle kezdetben.

    "Az MWO-ra kb. évente egyszer ránézek (Founder volnék), de már igazából rég elengedtem. Annyira, de annyira félresiklott az a játék, hogy az fizikai fájdalom kategória..."
    Én töröltem az accountomat. Felesleges időpocsékolás az egész.

    Van hozzá már jópár kiforrott mod is. Mint amit ki szeretnék majd próbálni a Battletech Advanced 3062.

    "Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

Új hozzászólás Aktív témák