Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    Ilyen koru es erteku autonal sokkal tobbet szamit az allapot mint a tipus. Ha volt gazdaja es figyeltek ra akkor az meg jopar evig auto lehet, ha nem, akkor tokmindegy...
    En mikor par eve a gyerek szuletesekor viszonylag nagy (kombi) jarganyt kerestem, eloszor az Octaviakat neztem, aztan kollega kerdezte miert nem veszek Focust, en meg: "tenyleg, miert nem?"
    Aztan vettem kombi Focust :D
    A csomagter hatalmas, szerintem a vezetoulesben is elfer az en 178 centimnel szamottevoen nagyobb sofor, a motorja jo konstrukcio (bar az enyemet cserelni kellett idovel, valoszinuleg mar az elozo gazdaja nem nagyon foglalkozott vele). Amire figyelni kell az a rozsda (foleg az ajtok aljan), de ha kifogsz egy viszonylag rozsdamentes peldanyt, szerintem jo vetel lehet. Gyakori tipus, bontoban van hozza minden (na jo, rozsdamentes karosszeriaelem nem lesz :D), utangyartott alkatresz is van dogivel. Szerelok lattak mar sok ilyen, nem lesz fejvakaros "na ez mi a to:ko:m?" nezes.
    A klasszik 1.6-os benzines a leirt hasznalatra szerintem teljesen jo (1.4-es is jo lehet esetleg, de a kombihoz az mar eleg keves)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák