Új hozzászólás Aktív témák

  • M0ng00se

    őstag

    LOGOUT blog

    Hi,
    fél éve szereztem meg a jogisítványt, nem sokkal utána vettem 2004-gyes G Astrámat
    1.4 benzinmotor, 90 vérmes lóerő (volt gyárilag, azóta kitudja mennyi ló szaladt szét xD)
    fogyasztás eddig 6.9-7.8 körül alakul attól függ mennyire nyomom
    vezetőülés egész jól állítható, kormány is le-fel-előre-hátra, klíma van és működik is
    ha nyomom neki (4-5-6 ezres fordulat) akkor az olajat csipegeti, 3000-ig vagy alatt maradva nem észleltem
    fél év alatti hibalista:

    főtengely jeladó csere (10k+5k munkadíj) de ez utólag lehet hogy nem is kellett volna mert az önindító volt a gond
    önindító csere (35k+5k munkadíj)
    zárbetét+elektronika csere (17k+10k munadíj)

    olajcserét, nyárigumit nem írom ide mert ugye azt más autónál is kell csinálni.
    engem kinézetre annyira nem fogott meg, de nem akartam lyukra futni szóval azért lett ez, de már egyáltalán nem bántam meg. azóta 1-2 optikai módosítást csináltam kicsit boyracer-esen de talán feldobtam valamennyire.

    hétvégén volt egy 400 kilometeres kiruccanas majd másnap vissza, szerencsére minden gond nélkül. 130-as tempónál forog 4000-ret aminek azért van hangja, bár én szeretem a motorhangot úgyhogy nem zavar mást már lehet hogy igen. Plusz a zaj is megnő ezen a tempon, de ennyiért ezt kapni.
    én 680-ért vettem gyári felnin nyárigumival, és egy szett télivel lemezfelnin, 156 ezer kilométerrel.

    én underground-on és hansonló játékokon nevelkedtem, ezért kicsit fáj hogy csak 90 lóerő, meg amúgy sem egy nagy presztízsű autó, cserébe nem fogyaszt sokat, beltér is normális, a komfort sem olyan rossz.
    mosógépet, és egy kondigépet (szétszedve) már vittem benne, nem volt baj :DDD

    ui: anyámék 3-mas poloját vezettem, hát ég és föld a különbség az enyém javára. bár tegyük hozzá, hogy a polo kb 300-ba került...
    szerk.: 185/75 vagyok sztem befért ebbe is :DDD

    [ Szerkesztve ]

    V6

Új hozzászólás Aktív témák