Új hozzászólás Aktív témák

  • fRooStzzZ

    senior tag

    válasz Troy. #21 üzenetére

    Tériszonnyal elképzelhető, hogy nem vállaltam volna.

    Erről az jut eszembe, '13-ban kint dolgoztam Kanadában.
    A cég ugye a külső ablakmosó lifteket gyártotta és tartotta karba.
    Volt egy Scotia (bank) nevezetű épület. ahova kellett egy új "darut illetve komplett külső liftet / kosarat) gyártani. Szóval egy kis időt eltöltöttünk ott. :)
    Az 1 gép az kevés volt, mert mire körbe ért addigra mehetett elölről, és rendeltek egy másikat.
    Szóval az első napokban volt 1-2 drótkötél csere a régin kötelező szervíz néven, majd azt meg kellett "nyújtani" :)
    Oda vissza járkáltunk fel le, és menet közben azért nyúlt ilyen 40-50 centiket, majd rá kellett állítani.
    Ezt vagy 2 napig játszottuk. Oda vissza oda vissza.:)
    Ugye az egész úgy mködött, a kosarat kitették az épületen kívülre, majd a géphez kikötötték magukat az emberek, kimásztak a kosárba, majd aki kint maradt a gépnél, az elengedte őket, és bekötötték magukat a kosárba. Na most a hülye magyar mit csinál. :DDD Fogja magát, azt kiugrik a kosrába minden nélkül. :) Ezek elsápadtak egyből :D Kérdezték hogy nem félek. Mitől is félnék. Hisz kőműves vagyok :) Bírom a magasat. :) De azért 70+ emelet kicsit más. :)
    Mondtam a srácnak, ha félnék a magasba, tudod mikor jöttem volna fel ide a tetőre. :)

    Szóval ha az ember fél, valszeg nem megy olyan helyre ahol kellemetlenül érzi magát. :)

    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák