Új hozzászólás Aktív témák

  • lohi

    tag

    Nekem az előző generáció duruzsol a laptopban (zenbook 14 4700U) és hibátlan az üzemidő, meg minden vele kapcsolatos, teljesítmény hibátlan. A legnagyobb szívfájdalmam, hogy nem lehet kapni normális kijelzővel, mint az inteles verziót. Én azért kerestem hosszú ideig, mert 4000 -es szériát akartam, de normális kijelzővel, amivel ki is mehetek dolgozni, nem csak egy sötét szobában. Bezzeg a kék platform telis tele 500+ nit-es oled kijezőkkel, meg minden hipiszupi csodával, a pirosaknál meg az enyém van 400 nites fényerővel, de az is csak töltőn, mert aksin leront mindent.. de még így is jobb mint a többi na de miért nincsenek itt is olyanok mint az inteles alapokkal rendelkezőknél??? Kutya nem venne intelest ha egyenlőek lennének a feltételek..
    Az üzemidőre kíváncsi leszek az új generációnál, az előzővel 10-11 órát el tudok dolgozni (programozás), ha 100%-ra fel van töltve.. videó lejátszással 18 órát ment kikapcsolásig saját mérés alapján (az asus 22-t ígért) ami így is kiválló..

Új hozzászólás Aktív témák