Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz Sanya #22 üzenetére

    Ha egy autón nincsen kerék, akkor nem az a megoldás hogy lehúzzuk a követelménylistáról, hanem hogy felírjuk hibának. :)

    A Synologyra mindenki csak a nagyobb szoftverválasztékot tudta felhozni előnynek, de őszintén szólva ki az akinek torrent kliensen és médialejátszón kívül bármi más is kell? Még a virtualizálást se értem, mert oké hogy technikailag lehetséges, de ilyen Atom szintű procikon max kvarcórát lehet értékelhető teljesítménnyel futtatni. Erre Xeonokkal telepakolt szervereket használnak, nem véletlenül. A többi meg... még az Asustor kínálatából, ami a legkisebb az összes közül, se találtam 1 olyat amire szükségem lenne. Pláne egy NAS-on.

    "meg 10 bites HDR támogatás megjelenítőn, ami eleve nincs egyiknek sem."

    Már hogy egyik Synologynak se? Az lehet, de pl. az Asustor, QNAP tudja ezt is.

    "aki NAS-ról akar filmet nézni a szobájában, vagy a hálószobában, az is egy elvetemült állat lehet, hiszen a nasnak alapvetően van hangja"

    Általában a filmnek is, amit nézel. :)

    "éjjelente meg emiatt ki kellene kapcsolni, ami meg nem jó a NAS merevlemezeinek"

    Feltéve hogy rossz voltál és kirakott a feleséged a hálószobából, mert amúgy meg miért jutna eszedbe a nappaliban aludni a hálószoba helyett? :D

    A gyorsabb ramból profitál pl. az IGP, ami abból csippenti le magának a VRAM-ot.

    "Mindezt azért úgy, hogy a NAS-ok többségének az adatoutputja maximum 1 Gigabit/sec"

    Ez volt az egyik ok amiért nem Synologyt vettem végül, mert ezen már (2x) 2.5 Gbites LAN van, ami aggregálható. Látod, ezért kéne a Synonak is frissítenie már a termékpalettáját, utolsónak a nagyok közül. :)

Új hozzászólás Aktív témák