Új hozzászólás Aktív témák

  • SityiSXT

    őstag

    válasz VágniValó #17 üzenetére

    Miben van konkrétan igaza? Én szoktam a laptopteszteket csinálni azon az oldalon, ahol publikálok, de nekem a főszerk soha nem továbbított olyan dokumentumot, e-mailt, ahol a gyártó nekem előírt volna bármit is a tesztre vonatkozóan. Jó, persze nem vagyunk egy TPU, de még "csak" PH sem, viszont pont emiatt nem erőltetem a csilliárd benchmarkot se (az a pár, ami van, szerintem elég jól be tudja pozicionálni a gépet teljesítmény szempontjából), hanem próbálom a hétköznapi használat és gaming során tapasztaltakat megosztani. Pasztázni meg nem pasztázhatom, mert vissza kell adnom és jó eséllyel utánam más is megnyomkodja majd - ő pedig akkor fals eredményt fog kapni.
    (Amúgy az eddigi legforróbb gép, ami nálam jártt, az Alienware m15 volt. Azt pont emiatt lehúztam. Azóta nem volt nálam Dell/AW gép - hogy miért, azt nem tudom. De jó eséllyel egyszerűen csak így alakult; nem hiszem, hogy bármi különösebb mögöttes oka lenne.)
    Konkrétan a TUF-fal egyelőre nem látom, hogy különösebb baj lenne. Igaz, eddig csak egy modellt tudtam tesztelni, de szerintem teljesen érthető az árkülönbség egy RoG géphez képest, és teljesen vállalható "kompromisszumokkal" jár az alacsonyabb árcédula. Műanyag? Igen, de legalább nem szappantartó, és a merevsége se rossz. A kijelzője nem Pantone minősítésű. Lehet, de legalább IPS és 120 Hz. Nem RGB a billentyűzet? Annyira nem baj, legalább van háttérvilágítás. Nincs numpad/tapipad kombó (mint pl. nem egy Zephyruson)? Ezt sajnálom ugyan, de lehet enélkül is létezni...

Új hozzászólás Aktív témák