Új hozzászólás Aktív témák

  • Taragas

    aktív tag

    válasz DrJános #21 üzenetére

    Sztem ezen a diszkrét kártya, és APU együtt dolgon felesleges gondolkozni trinity esetében még. Meg mondták 1-2 hónapja, hogy a kövi generációnál számítanak igazán arra, hogy meg tudják győzni a hardcore játékosok egy részét a váltásról, és ennek szerintem az lesz az oka, hogy egyrészt még fejlettebb lesz a proci(+20%), hasonló, vagy jobb fogyasztáson, és akkor lesz GCN-es az architektúrás vga benne, tehát végre révbe érnek a fejlesztések, amiket el akartak érni: Bull alapu proci modulok + Új generációs VGA + Koherens memória. Ekkor lehet már igazán fasza konfigokat építeni, mert GCN-es lesz minden, és akkor már meg is oldható lesz a dual graphics erős vgakkal is! Meg is mondták, hogy annál az architektúránál az amd mint segéd coprocesszora gondol a dGPU személyében, és nem mint sima VGA. Szerintem erre értették! Ez lesz a dual graphicsot építők fénykora! Én is erre pályázok. Addig beruháztam egy 6850-re... :DD

    [ Szerkesztve ]

    Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

Új hozzászólás Aktív témák