Új hozzászólás Aktív témák

  • Paxker315

    addikt

    válasz F34R #38 üzenetére

    Hogy őszinte legyek, engem teljesen letaglozott két hete, hogy nincs zsirmajam. Éveken át mindig volt enyhe hipertranszaminazemiam (okk, nem majspecifikus, de gyanut mindig felkelti mindenkiben). Kb készpénznek vettem, hogy girhesen is zsirmajam van, pedig nincs. Csak már annyi vékony arcnal láttam zsíros májat, hogy szinte magától értetődőnek érződött, hogy nekem is az van. Aztán mégsem. Csalódtam.

    A gyümölcsczukr évek óta becca a csőröm, mert, képesek "diabetikus " meg "diétás " matricával adni a fruttozzal edesitett termékeket, mikor már többször le volt írva, hogy a gyümölcscukor egészségkárosító hatása független a kaloriatartalmatol, és, kevesebbet ártana a mezei glükóz v szacharóz, mint a fruktóz. Engem borzasztóan zavar, hogy sokan még ott vannak leragadva, hogy káros a külső koleszterolbevitel, illetve a gabonát meg védik, mintha valami sacrosanct cucc lenne. "Mindennapi kenyerunket ", kenyeret és cirkuszt... Oké, vodkát lehet belőle készíteni.

    Kellene némi revízió az iranyelvekrol. Bár én nem pofazok, mert a koleszterolbevitelem és husfogyasztasom alapján már évek óta halott vagyok. :U

    https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

Új hozzászólás Aktív témák