Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Carlytoo #6 üzenetére

    Nekem volt a nyáron tükrözésem, refluxgyanú miatt. Mivel üres gyomorral kell menni (nekem így volt, de nyilván úgy készülj ahogy neked mondták) így sokminden nem tud visszajönni, a szádból meg ki fog folyni a nyál, mert úgy fekszel :) Nem fogsz fuldokolni, nekem mindent elmondtak hogy mi fog történni, mit csináljak, minden OK volt pedig én se szívlelek semmilyen vizsgálatot, még akkor se ha nem kerülnek az intim szférámba :D

    Nekem is mondták hogy csukjam be a szemem, és csak a légzésemre figyeljek (btw nekem a fejem felett volt a monitor úgyhogy ha akartam volna se tudtam volna nézni), és kaptam egy fújásnyi lidokaint is a torkomba (amiről nem szólt a nővérke hogy akkor "most", hanem csak befújt, én meg pont akkor vettem levegőt, hát nem akartam neki mondani hogy egyébként a légcsövem felső részét lebénítani nem biztos hogy jó ötlet volt) de így is öklendeztem néha (nem gond nekik igazából, tök természetes, legalábbis ezt mondta a nővérke), érzésre semmiképp se fájt, még kellemetlennek se mondanám, egyszerűen érzed hogy van ott valami, inkább meglepő volt. A legjobb érzés persze amikor kihúzzák :DDD Hajrá! :)

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák