Új hozzászólás Aktív témák

  • Carlytoo

    aktív tag

    válasz domos #39 üzenetére

    Még mindig nem erről beszélünk. Illetve nem kell off-ba tenned, ami a témához kapcsolódik. Én akkor is kötelezőnek érzem magamra nézve, hogy te, mint hotelben dolgozó recepciós megkapd ua. a tiszteletet, mint én, akinek soha életlében nem kell még csak hasonló munkát sem végeznie a pénze okán. Persze ez csak egy példa volt.

    Silεncε: Ez neked is egy nagy probléma ,csak éppen úgy teszel, mint akit nem érdekel, vagy még nem mérted fel az igazi súlyát. Nem a "lesz egy kakóscsiga" frázisra gondoltam még mielőtt itt ragadunk.

    Ki mondta, hogy nincsenek bunkó eladók? Én is találkoztam már tirpákokkal. Attól függetlenül ugyanúgy udvariasan viselkedtem velük.

    Erre is tudok jó példát mondani: tv-t akartunk venni párommal (vettünk is). Kértünk segítséget az eladótól. Közölte, hogy ő sajnos nem ért hozzá, de szól egy kollégájának. A kolléga megérkezett így: " Mit akarnak?". Mondtam, hogy tv-t akarunk venni. Hallottam ,hogy az orra alatt elnyomott egy "Istenem g*ci." Mondatot. Párom is hallotta és ő neki is esett, viszont megkértem, hogy ezt higgadtan kellene kezelni. Úgy is lett. A sajnálatos dolog, hogy a modorából nem tudott visszavenni, annak ellenére, hogy teljesen udvariasan és korrekt módon viselkedtem vele. Sajnos kénytelen voltam minden egyes dolgot megkérdezni a tv-ről, ami 2 óráig tartott. :) Hozzá teszem, hogy akkor sem voltam bunkó. Ő meg a végén rájött, hogy a viselkedése miatt csinálom, amit csinálok és elnézést kért.

    [ Szerkesztve ]

    "No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

Új hozzászólás Aktív témák