Új hozzászólás Aktív témák

  • cappa72

    nagyúr

    válasz plömplöm #29 üzenetére

    jjakérem, élni tudni kell :)
    Bizony, bizony. Majd ötven évesen az első saját új autónk lesz/lehet. Annyit megérdemlünk szerintem, hogy az elvárásainknak megfeleljen. Kívül-belül egyaránt; akár piciny kompromisszumokkal is.
    (Lásd nulladik kérdésedre a választ, nem a legolcsóbb modellhez ragaszkodunk, elég sokat spóroltunk rá.)
    Persze az újabb autóknál majd a szervizköltségre kell spórolni, előre.

    @(#38) plömplöm
    Én mindig is szerettem volna egy Subaru Impreza WRX / STI / WRC valamelyikét. Az má' nem lesz, az biztos.
    Amúgy annak idején a Toyota Corolla 1.6 twin cam gti tudta hozni a 130LE-t az 1.6 szívóval... Húúúúúú de szerettem...

    @(#30) CactuS
    Szerencsére a hányós korszakból kinőttek, unoka még korai volna. Talán most van az az időszak, hogy már tudnak vigyázni a dolgainkra... talán.

    egyterű/SUVon belül elég nagy szórással dolgoztok. A felsorolt autók sem árban, sem fenntartási költségben nincsenek egy szinten, egy kategóriában.
    Szerintem hozzá-nem-értésünkből adódóan ez a nagy szórás teljesen érthető. Bár ha belegondolok, hogy kettőre (na még az 5008 talán esetlegesen kaphat egy apró sanszot) redukáltuk a lehetséges versenyzők számát, ebből már szórás nemigen számolható ;)

    [ Szerkesztve ]

    Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Új hozzászólás Aktív témák