Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    Az ilyennek tépném ki a szívét és törném el a nyakát úgy, ahogy van. Hihetetlen, hogy mik vannak. Nagyon sajnálom. :(

    Amikor az autós/kereszteződéses részt olvastam ott estem hanyatt újra. Szép a világ, ennyi van az emberekben. Mert ha olyan a konfliktus, hogy meg kell védeni valakit, akkor még inába száll a bátorsága sok mindenkinek, de unottan kocsikázni tovább, úgy hogy még 'riziko' sincsen...

    Sokáig gondolkodtam azon, hogy mi lenne, ha csetepatéba kerülnék, vagy épp valaki. Segítenék-e neki, ha tudom, hogy akár el is vághatják a torkom. Sok-sok éves sport és nagy legény létemre, én is sokszor szorongva megyek végig egy-egy aluljáróban, és az utcán is pattanásig vagyok feszülve, éjszaka. Ilyesztő, hogy ilyenen kell gondolodnom. Pláne, hogy koromat tekintve aktív résztvevője vagyok az éjszakának (mint kiderült, nemrég, igen a válasz, még ha nem is volt a jó döntés - de mégis a legjobb)

    A rendszer működését pedig nem kívánom vitatni, sajnos nagyon is jól tudom, hogy hulladék. Szerencsére nem úgy tapasztaltam meg mint Ti :( Kívánom, hogy az idő gyógyítsa meg amit lehet.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák