Új hozzászólás Aktív témák

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz Angel1981 #3 üzenetére

    Ezzel én is eggyet értek, semmi baj nincsen a skinheadekkel elég sokat ismerek, akiről te írtál az egy mocsok kopasz "álskinhead" az ilyeneket jobban utálom mint a mocskos semmirekellő tudjuk kiket.

    "Mégis azt mondják, minden rosszban van valami jó, a lányom az eset után, kerülve az embereket, inkább a számítógép előtt ült sokat, msn-ezett." -Mondjuk ebbben nem értek veled eggyet(íróval), szerintem egy ilyen eset után nem az a legjobb ha elzárkózik és kerüli az embereket. Velem is történ ilyen, hogy buliba mentem és 5-6 "kisebbségi :W " rámtámadott hátulról a sötétből észrevétlenül, esélyem sem volt főleg hogy egy kicsit be is voltam tintázva, de ezek után én nem ilyedtem meg(mondjuk egy lánynál ez teljesen más) nem zárkóztam el és nics mit szégyelni azon, hogy 5-6 ember hátulról le tud ütni 1 egész embert vagy a te esetedben, hogy két kiscsajt hátulról "sunyiban" leüt egy nagy majom férfi, szerintem ez nem égő, szerintem ez csak a támadónak/támadóknak lehtne égő, hogy lányokkal bír csak el vagy az én esetemben, hogy csak öten-hatan mernek sunyiban nekem jönni.

    Én azt ajánlom neked(vagyis a lányodnak), hogy nyugodtan menjen bulizni ne maradjon ki semmiből, csak legyen körültekintőbb és vigyen magával gázsprét és ha valakinek beszól és megy hazafelé akkor nézen hátra felé is mert akis k.csög szemtől szemben lehet nem mer ugatni, de hátulról van mersze letámadni a végtelen embert.

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Új hozzászólás Aktív témák