Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz #79621120 #10 üzenetére

    Ezért se értem pl a Google +-t mért erőlteti továbbra is a Google? Teljesen fölösleges értelmetlen b..omság az egész. Ilyen részesedés tekintetében meg aztán végképp.

    Pár hete pl akartam kommentelni, illetve csak szavazni az egyik youtube videóban (kommentre nyomni egy fölfele hüvelykujjat). Erre feljön egy ablak és megkérdezi, hogy melyik nevemet akarom használni a youtube(!)-on. A rendeset vagy a nicknevet. Hát mondom a nick nevet. Tegyük hozzá, hogy az elmúlt években állandóan ezzel zaklat a youtube és mindig kihátráltam. Okés mondom akkor legyen a nicknév.
    Ezután valami irdatlan ideig töltött valamit, fogalmam sincs hogy mit, és végülis sikerült leadni azt a kib..ott szavazatot.
    Eltelt pár nap és jött valami G+-os e-mail, mire egyből rájöttem hogy ez a köcsög ily módon youtube-on keresztül berakott engem a g+-ba is, hogy rohadjon meg!
    Úgyhogy kutathattam pecekig hogy s miként lehet kitörölni a g+ fiókomat mert a kutyának se kell.

    És röhej, szánalmas hogy a google ilyen trükkökkel próbál magának embereket toborozni a g+-ra. Gusztustalan az egész. Meg az egész youtube is egy gusztustalan szar ahogy van. Ahányszor "újítottak" rajta az elmúlt években annyiszor lett egyre szarabb, egyre erőforrásigényesebb egyre körülményesebb és így tovább... Ha lenne épkézláb alternatívája már rég nem használnám. Bár kétlem azt is, hogy lehet-e egyáltalán törölni a regisztrált profilt anélkül hogy a gmail-t is törölném vagy muszáj ehhez valami jogsértő tartalmat közretennem...
    Szóval szánalmas a google kapálózás a g+ mellett. Nem értem mért nem lehet elfogadni, hogy vesztettek és csendben eltűnni a süllyesztőben úgymond. De nem, ők annál agresszívebben és pofátlanul próbálnak minden egyéb google alkalmazást használót rákényszeríteni a g+ használatára. Annak ellenére, hogy a közösségi oldalas részesedésük a béka segge alatt van.

Új hozzászólás Aktív témák