Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz elefant #5 üzenetére

    Őőőő.... Pont a UPC ilyen téren elég smucig cég.

    Éppen ma hívott pl. az egyik ajálattevőjük, aki mindenáron olyan megoldást próbált erőltetni, hogy TV előfizum is legyen, csomagban. Konkrétan csak azért nem tudott jobb ajánlatot adni, mert nekem még 240Mbites internet előfizetésem van, és olyan már nincs, a 300Mbit-es ára pedig magasabb, pedig nagyon igyekezett meggyőzni, hogy 300Mbites listaááráért csomagban kapnék TV előfizut is, ha esetleg mégis megjönne a kedvem...

    Korábban is ez ment, minden áron csomagra próbáltak rábeszélni.

    Hogy nem csökken a TV előfizetések száma? Nem meglepő, mert lemondani szolgáltatást nem lehet sem telefonon, sem interneten. Be kell fáradni az valamelyik ügyfélszolgálati irodába, ahol hosszabb-rövidebb várakozás után sorra kerülsz, és miután kiderül, hogy lemondani szeretnél, elég barátságtalan és hosszadalmas procedura végén ha nem figyelsz oda (én már szabadultam volna, így nem figyeltem) még ügyeskednek is (hangsúlyoztam, hogy csak internet előfizetést szeretnék, de csak a TV előfizetést hoztam fel, hogy nem használom, amiből a végén a papíron az lett, hogy a TV-t levették, a vezetékes telefont meghagyták...), én meg csak otthon vettem észre...

    Szóval statisztikailag lehet (biztos), hogy igazat mondtak, csak a mögöttes helyzet feltehetően az, hogy sok helyen kihasználatlanul van a TV előfizu a csomagajánlatban...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák